MOSIR MOSIR - basen, boisko
środa, 30 lipca 2014

Cennik

Bilet normalny (45 min.) - 5,00 zł
Bilet ulgowy (45 min.) - 3,00 zł

ISO 9001:2001


Galeria

Turniej Halowej Piłki Nożnej


Biuletyn Informacji Publicznej


BIP

mapa strony   
Aktualności
Zawody Mikołajkowe w Pływaniu
Po raz kolejny – w grudniu – na kraśnickiej krytej pływalni zawitał św. Mikołaj.

      W niedzielę 10 XII 2006 r. odbyły się „Mikołajkowe Zawody w Pływaniu” i jak zwykle cieszyły się bardzo dużą liczbą zainteresowanych (wystartowało 68 dzieci). Zawodnicy startowali w czterech kategoriach: „Już pływam”, „Szkółka pływacka”, „Doskonalenie pływania” oraz „Zawodnicy Fali”. W zawodach tych nie było przegranych - każdy wrócił do domu ze złotym medalem. Na zakończenie zawodów św. Mikołaj dokonał losowania nagród wśród wszystkich startujących oraz udekorował pamiątkowymi statuetkami 2 najmłodsze – 7-letnie – zawodniczki: Gabrysię Ćwikłę oraz Kasię Muchę.
      Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów w kolejności alfabetycznej:
Kategoria „Zawodnicy Fali”:
Nazwisko i imię                           rok ur.                 styl pływacki                 czas
Cieślik Maciej                              1995              100 m st. zmiennym         1:33,81
Cis Piotr                                      1995              100 m st. zmiennym         1:33,88
Goleń Filip                                   1996              100 m st. zmiennym         1:24,37
Gozdalska Natalia                       1996              100 m st. zmiennym         1:35,45

Kategoria „Już pływam”:
Babut Oliwia                               1997               25 m st. dowolnym          0:23,10
Berdys Katarzyna                      1998               25 m st. dowolnym          0:24,10
Bornus Wiktor                            1998               25 m st. klasycznym        0:38,62
Chojnacka Monika                      1998               25 m st. dowolnym          0:33,13
Ćwikła Gabriela                          1999               25 m st. grzbietowym      0:30,14
Dymitrak Karol                           1997               25 m st. grzbietowym      0:23,20
Goździuk Krzysztof                    1997               25 m st. dowolnym          0:34,11
Janik Anita                                 1998               25 m st. dowolnym          0:24,78
Kalinowska Klaudia                     1997               25 m st. dowolnym          0:31,13
Kapusta Natalia                         1997               25 m st. klasycznym        0:37,45
Kura Paulina                              1997               25 m st. dowolnym          0:22,52
Łyszczarz Przemek                    1997               25 m st. dowolnym          0:33,96
Nowakowski Karol                      1995               25 m st. dowolnym          0:37,76
Oszust Krzysztof                       1997               25 m st. grzbietowym      0:24,70
Wicha Aleksandra                      1997               25 m st. grzbietowym      0:35,62
Wicha Łukasz                            1997               25 m st. dowolnym           0:22,38
Winnicki Rafał                            1997              25 m st. dowolnym           0:23,35
Zapalski Konrad                         1998              25 m st. dowolnym           0:27,63
Zapalski Krystian                       1998              25 m st. grzbietowym       0:25,50
Żuber Paweł                              1997              25 m st. dowolnym           0:23,49

Kategoria „Doskonalenie pływania”:
Bornus Aleksandra                    1995               50 m st. dowolnym           0:48,28
Ciastek Aleksandra                   1996               50 m st. klasycznym         1:12,22
Czerw Aleksander                     1992               50 m st. klasycznym         0:43,82
Drąg Wojciech                          1993                50 m st. dowolnym           0:36,46
Garas Sebastian                       1995                50 m st. dowolnym           1:40,66
Gąsiorek Krystian                     1995                50 m st. dowolnym           1:07,92
Iracki Wojciech                         1995                50 m st. dowolnym           0:46,06
Jankowska Agnieszka               1996                50 m st. dowolnym           0:48,76
Jankowski Bartosz                    1993                50 m st. dowolnym           0:41,58
Kazimierak Jakub                      1993                50 m st. dowolnym           0:47,05
Kijewska Aleksandra                 1997                50 m st. dowolnym           1:12,03
Leszczyńska Eliza                      1994                50 m st. dowolnym           0:47,87
Nowak Aleksandra                    1994                50 m st. klasycznym         1:04,24
Nowak Filip                                1994                50 m st. dowolnym           1:00,95
Pagacz Klaudia                          1996                50 m st. dowolnym           0:53,73
Saj Mikołaj                                 1996                50 m st. dowolnym           0:55,53
Skrajnowski Patryk                    1996                50 m st. dowolnym           1:07,13
Smętek Martyna                        1994                50 m st. dowolnym           1:30,29
Surdacka Julia                           1997                50 m st. dowolnym           1:12,21
Surdacki Mateusz                      1995                50 m st. klasycznym         0:57,40
Sygacz Oliwer                           1996                50 m st. klasycznym          0:55,12
Szymanek Michał                      1995                50 m st. klasycznym          0:58,06
Tokarczyk Paweł                      1996                50 m st. dowolnym            1:01,04
Wiśniewska Magdalena            1995                50 m st. dowolnym            0:51,34

Kategoria „Szkółka pływacka”:
Bończoszek Sebastian              1997                 50 m st. dowolnym           0:58,59
Chłodna Paulina                        1996                 50 m st. dowolnym           0:54,54
Ciastek Jakub                           1996                 50 m st. dowolnym           0:57,47
Goleń Martyna                          1998                 50 m st. klasycznym         0:54,14
Goździuk Sławomir                    1996                 50 m st. dowolnym           0:45,87
Górska Agnieszka                     1997                 50 m st. klasycznym         0:53,99
Grzywa Karol                            1997                 50 m st. dowolnym           0:51,32
Jacniacka Karolina                    1998                 50 m st. grzbietowym       0:48,70
Kozyrski Jakub                          1998                 50 m st. klasycznym         0:55,45
Kryńska Gabriela                      1998                 50 m st. dowolnym           0:47,60
Kryński Cezary                         1998                 50 m st. dowolnym           0:49,42
Mazurek Paulina                       1997                 50 m st. grzbietowym       0:52,62
Mucha Katarzyna                     1999                 50 m st. dowolnym           0:57,22
Niekra Kamil                             1998                 50 m st. dowolnym            0:51,78
Nowak Magdalena                   1996                 50 m st. klasycznym          0:54,65
Rachoń Jakub                          1996                 50 m st. klasycznym          0:57,41
Saluter Nina                             1995                 50 m st. dowolnym            0:43,24
Sola Kornel                              1997                 50 m st. dowolnym            0:51,35
Szymański Rafał                      1995                 50 m st. dowolnym            0:55,02
Węgrzyn Patrycja                   1996                 50 m st. dowolnym            0:51,42

       W ufundowaniu prezentów i nagród Świętego Mikołaja mocno wspomagali sponsorzy: Zakłady Poligraficzne AJG, KPWiK, sklep "Groszek" przy ulicy Sportowej, sklep "Sportive", Spółdzielnia Cukiernicza "Solidarność", Księgarnia "Avalon" - wszystkim im serdecznie dziękujemy.

<< Powrót

na górę
© 2005 MOSiR. All Rights Reserved.
designed by rego